• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?

Co zrobić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy tak grają. Czyli należy nieco zmienić własną strategię gry – lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków kwestia jest taka, iż zasadniczo obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chciałbym również trochę napisać o psychice – czyli zasadniczo czymś bardzo pomocnym jest to by nie uważać, iż OK jest to by nieustannie grywać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Przejdź do strony

2. Dowiedz się więcej

3. Przejdź do strony

4. Przeczytaj więcej

5. Kontynuuj

Categories: Sport

Comments are closed.