• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkrywanie Włoch z biurem podróży

W jaki sposób możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną małżonką rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, jest dużo interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym pomysłem może być choćby wycieczka za granicę. Ogólnie jest bardzo dużo ładnych miejsc na Starym Kontynencie – Paryż, Madryt, Rzym, Budapeszt czy choćby Amsterdam.
Bardzo popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie mogą zapewnić nam wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeśli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Np. warszawskie Okęcie jest położone dosyć blisko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport z i na lotnisko jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, lecz może byłoby warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w naszym kraju? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Choć pewnie dla wielu tego typu niepewność to niemała frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy własnego ślubu w żadnym wypadku nie można zapomnieć!

1. Kliknij

2. Zajrzyj tutaj

3. Dowiedz się więcej

4. Dowiedz się teraz

5. Dowiedz się teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.